INTENCJE

  

Niedziela 21.07.2019.

6:30

 + Stanisława(f) i Piotr Proczek

8:00

 + Jakub Buraś

9:15

+ Janina i Marian Wojdon

10:30

 + Zbigniew Piasecki

12:00

Dziękczynna w 30 rocz. ślubu Ewy i Mirosława z prośba o dalsze Boże błogosław. i opiekę M.B. Sędziszowskiej - int. od córek

15:00

Narzeczeni

18:00

 + Jan Zieliński

 

Poniedziałek 22.07.2019.

7:00

W intencji Grupy Modlitewnej z prośbą o Boże błogosław., potrzebne łaski i opiekę M.B. Sędziszowskiej

18:00

1) + Ryszard Niemiec

2) W intencji pielgrzymów na Polesie i Białoruś

 

Wtorek 23.07.2019.

7:00

+ Władysława(f) Młot

18:00

Dziękczynna w 16 rocz. urodzin Jakuba z prośbą o Dary Ducha Św., potrzebne łaski i opiekę M.B. Sędziszowskiej

 

Środa 24.07.2019.

7:00

Dziękczynna w 20 rocz. ślubu Jolanty i Marka z prośbą o Boże błogosław, potrzebne łaski i opieke M.B. Sędziszowskiej

18:00

+ Stanisław Chmiel

 

Czwartek 25.07.2019.

7:00

+ Maria Jasińska

18:00

+ Beata Bartkowicz w 10 rocz. śmierci

 

Piątek 26.07.2019.

7:00

+ Anna, Maria, Paweł

18:00

+ Teofila(f) i Jan Stanek

 

Sobota 27.07.2019.

7:00

+ Władysława(f) Młot

18:00

+ Stanisław Wojtanowski

 

Niedziela 28.07.2019.

6:30

 + Tadeusz Łabaj

8:00

1) + Czesław Orzech w 2 rocz. śmierci

2) + Łucja Rogóż

9:15

+ Anna i Tomasz Babiarz

10:30

 + Władysława(f), Kazimierz i Marta Bielak

12:00

+ Anna i Edward Guzik

15:00

Chrzty

18:00

 + Michalina Olech

 

Poniedziałek 29.07.2019.

7:00

+ Franciszek Przypek

18:00

Dziękczynna w 10 rocz. ślubu Małgorzaty i Krzysztofa z prośbą o Boże błogosław., i opieke M.B. Sędziszowskiej

 

Wtorek 30.07.2019.

7:00

+ Anna i Franciszek Stręk

18:00

+ Władysława(f) Młot

 

Środa 31.07.2019.

7:00

+ Janina i Mieczysław Fitoł

18:00

+ Szymon Tobiasz

 

Czwartek 01.08.2019.

7:00

+ Józef Bukowski

18:00

+ Za zmarłych z rodziny Siporskich

 

Piątek 02.08.2019.

7:00

+ Władysława(f) Młot

18:00

+ Szymon Tobiasz

 

Sobota 03.08.2019.

7:00

+ Tadeusz Łabaj

18:00

1) + Monika Skrzyp

2) Dziękczynna w 25 rocz. ślubu Lucyny i Mirosława z prośbą o Boże błogosław., potrzebne łaski i opieke M.B. Sędziszowskiej

 

Niedziela 04.08.2019.

6:30

 + Feliks Bochnak

8:00

1) + Jakub Buraś

2) + Marek Krystek

9:15

1) + Ryszard Niemiec

2) W intencji Róż Różańcowych

10:30

 + Wincenty Skrzyp

12:00

+ Szymon Tobiasz

18:00

 + Zofia Prokop

 

Poniedziałek 05.08.2019.

7:00

+ Maria Jasińska

18:00

+ Monika i Antoni Bąk

 

Wtorek 06.08.2019.

7:00

+ Władysława(f) Młot

18:00

+ Emilia Dunajska

 

Środa 07.08.2019.

7:00

+ Stanisław Chmiel

18:00

+ Mieczysław i Roman Blicharski

 

Czwartek 08.08.2019.

7:00

+ Bogusław Szpara

18:00

+ Emilia Dunajska

 

Piątek 09.08.2019.

7:00

+ Józef Bukowski

18:00

+ Maria i Stanisław Ptasznik

 

Sobota 10.08.2019.

7:00

+ Tadeusz Łabaj

18:00

+ Józef Stręk w 12 rocz. śmierci

 

Niedziela 11.08.2019.

6:30

 + Szymon Tobiasz

8:00

+ Amelia, Stanisław i Kazimierz Pondo

9:15

+ Ryszard Niemiec

10:30

 + Maria i Tomasz Kania

12:00

+ Bronisław Jakubiec w 8 rocz. śmierci oraz Stanisław i Wiktoria Jakubiec

18:00

 + Jan Drzymała

 


              Intencje mszalne można zamawiać w zakrystii po każdej Mszy św. najlepiej z ok. trzymiesięcznym wyprzedzeniem.


 

Do strony startowej