Ruch 安iat這-砰cie/Oaza M這dzie穎wa

Oaza M這dzie穎wa skupia w sobie ludzi m這dych otwartych na Pana Boga i drugiego cz這wieka. Jest to wspólnota, gdzie chcemy uczy si lepszego prze篡wania m這do軼i w duchu rado軼i, mi這軼i i pokoju. W tej wspólnocie uczymy si mi這軼i do Pana Boga i Ko軼io豉. Staramy si na郵adowa Chrystusa w Jego postawie S逝gi i 鈍iadczy o Nim w naszych 鈔odowiskach. Nasze spotkania to czas przyja幡i i do鈍iadczenie 篡wego Ko軼io豉, to okazja, by my郵e, czu, kocha, pyta i odpowiada, szuka i znajdowa, by w sposób prosty i ciekawy rozmawia o wierze, by uwielbia Boga poprzez 酥iew.

Rytm naszej pracy wyznaczaj spotkania w ma造ch grupach, prowadzone przez animatorów. Podczas tych spotka modlimy si, rozmawiamy, a przede wszystkim rozwa瘸my i dzielimy si S這wem Bo篡m. Te modlitewno - formacyjne spotkania przygotowuj nas do bardziej 鈍iadomego i g喚bszego prze篡wania wiary, do czynnego zaanga穎wania si w 篡cie Ko軼io豉 i spo貫cze雟twa.

Dojrzewanie duchowe w Oazie odbywa si zarówno podczas cotygodniowej pracy w grupach w czasie roku szkolnego, jak i w czasie wakacji na pi皻nastodniowych rekolekcjach wyjazdowych.

M這dzie, która chcia豉by w陰czy si w spotkania Oazy zapraszamy w pi徠ki po Mszy 鈍i皻ej wieczornej do salki w domu parafialnym.