DZIEWIĄTA NIEDZIELA W CIĄGU ROKU  –  02.06 2024

DZIEWIĄTA NIEDZIELA W CIĄGU ROKU  –  02.06 2024

 

  1. W środę zapraszamy na mszę św. o godz. 14:30 rozpoczynającą IV Senioralia  w Sędziszowie Młp. Szczegóły na plakatach.
  1. Uczniów kl. VI SP zapraszamy w środę na mszę św. o godz. 18:00, Po mszy św. zostaną im rozdane indeksy bierzmowanych.
  1. Bóg zapłać za przygotowanie pięknych ołtarzy na Boże Ciało. Bóg zapłać całej asyście, pocztom sztandarowym i wszystkim, którzy pomagali przygotować Uroczystość Bożego Ciała. Trwa Oktawa Bożego Ciała.  Zapraszamy na msze św. o godz. 18:00  i procesje eucharystyczne.  W czwartek, 6 czerwca, zakończenie oktawy Bożego Ciała. Zapraszamy na poświęcenie wianków, ziół i błogosławieństwo dzieci.
  1. W tym tygodniu wypadnie pierwszy czwartek i I pierwszy piątek miesiąca. Okazja do spowiedzi w I piątek od godz.17:00. W I piątek do chorych kapłan uda się z Najświętszym sakramentem od godz. 9:00.                                       W piątek wieczorem o 19:00 adoracja.
  1. W piątek po oktawie Bożego Ciała przypadnie uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa– jest to nasz drugorzędny odpust parafialny, który tradycyjnie przenosimy na niedzielę. Zapraszamy więc na mszę św. z procesją odpustową w niedzielę 9 czerwca na godz. 12:00. Zapraszamy do niesienia feretronów i chorągwi, dzieci I Komunijne zapraszamy w białych strojach , młodszych chłopców do dzwonienia a dziewczynki do sypania kwiatków.  Za tydzień składka na cele parafialne.
  2. W piątek z racji uroczystości Najświętszego Serca Pana Jezusa nie obowiązuje post od pokarmów mięsnych.
  1. W niedzielę, 9 czerwca będziemy przeżywać również w naszej diecezji Dzień Świętości Małżeństw i Rodzin, będziemy modlić się w intencji świętości małżeństw i rodzin.
Scroll to Top