INTENCJE MSZALNE 20 – 26.05.2024

INTENCJE MSZALNE   20 – 26.05.2024

 

Poniedziałek 20.05.2024

Święto NMP Matki Kościoła

6.30 + Janusz Kluk z intencji Stanisławy i Stanisława Pawełek
8.00 + Marek Pondo z intencji rodziny Miłek
9.15 + Władysław Białorucki z intencji Andrzeja Patro z  rodziną
10.30 + Zdzisław Ocytko z intencji sąsiadów Agnieszki i Piotra Magryś
16.00 O zdrowie dla Marty Allen
18.00 1. + Kazimiera

2. + Władysława Posłuszna z intencji rodziny Malinowskich

 

 Wtorek 21.05.2024

6.30 1.+ Kazimiera Sadło z intencji bratowej

2. + Joanna Birkowska z intencji koleżanki Agnieszki z PZU

7.00 1. + Czesława Wójcik z intencji rodziny Sajów z Sędziszowa

2. O Boże błogosławieństwo i opiekę MB Sędziszowskiej dla Emilii i Patryka – intencja od kolegów z TC Dębica

18.00 ++ Janina, Kazimierz Mazur

 

Środa 22.05.2024

6.30 1. W intencji Panu Bogu wiadomej.

2. + Joanna Birkowska z intencji koleżanek z pracy córki Elżbiety

7.00 + Daniel Zduniuk
18.00 + Maria, Józef Stręk

 

Czwartek 23.05.2024

6.30 1. + Kazimiera Sadło z intencji siostrzenicy Ewy

2. + Władysława Posłuszna z intencji Barbary i Wojciecha Bosek

7.00 1. + Marek Pondo z intencji Jana i Jadwigi Fitoł z rodziną

2. + Joanna Birkowska z intencji Anny i Marka Rogóż z rodziną

18.00 ++ Stanisława, Władysław, Marek Mazur

 

 

Piątek 24.05.2024

6.30 1. + Janusz Kluk z intencji Władysława Kluka z rodziną

2. + Joanna Birkowska z intencji Zyty i Ryszarda Ciołkosz

7.00 1. + Joanna Jordan

2. + Władysława Posłuszna z intencji Stanisławy Chłopek z Będziemyśla

18.00 ++ Zofia, Marek Stręk

 

Sobota 25.05.2024

6.30 1. + Czesława Wójcik z intencji Janiny i Józefa Saj z Kamionki

2. + Kazimiera Sadło z intencji chrześniaczki Renaty z rodziną

7.00 1. + Maria Surman

2. + Joanna Birkowska z intencji córki Elżbiety z mężem

10.00 Msza św. pod przewodnictwem JE Ks. Bpa Edwarda Białogłowskiego połączona z obrzędem udzielenia sakramentu bierzmowania.
18.00 ++ Wiktoria, Franciszek Czochara; Helena Kocoń

 

Niedziela 26.05.2024

6.30 + Maria Ptasznik
8.00 ++ Bronisława, Jan Drozd; Józefa, Stefan Filipek
9.15 1. ++ Marianna, Czesław, Stanisław Rossa

2. + Władysława Posłuszna z intencji rodziny Nyczów

10.30 + Grażyna Zagólska
12.00 + Ewa Białek
13.00 Msza św. z obrzędem udzielenia sakramentu chrztu św.
18.00 ++ Stanisława, Tadeusz Drozd i zmarli z rodziny
Scroll to Top