NAJŚWIĘTSZEJ TRÓJCY  –  26 maja 2024

1. W środę od godz. 17:00 będzie spowiedź przed Bożym Ciałem i I sobotą.

1. W najbliższy czwartek wypadnie Uroczystość Bożego Ciała. W tym roku procesja Bożego Ciała wyruszy po mszy św. o 9:00 z parafii Miłosierdzia Bożego do naszego kościoła i zakończy się mszą św. w naszym kościele o godz. 11:30. Porządek mszy św. u nas w Boże Ciało będzie następujący: 6:30, 8:00, 9:15      i na zakończenie procesji 11:30 . Wieczorem nabożeństwo majowe o 17:30  i msza św. o 18:00.

÷   Do kościoła Miłosierdzia Bożego będą wywiezione feretrony, aby je

stamtąd nieść w procesji. Prosimy o przygotowanie feretronów.

÷   Na terenie naszej parafii prosimy o przygotowanie:

III  – ołtarza przy Domu Kultury przez Braci Kapucynów

IV  – ołtarza na rynku przy bloku przez mieszkańców rynku i sąsiadujących ulic.

1. W wieczór Uroczystości Bożego Ciała w Parku Sybiraków na os. Baranówka w Rzeszowie o godz. 19.00 odbędzie się  koncert piosenki religijnej „Jednego Serca, Jednego Ducha„.

1. Przez oktawę Bożego Ciała zapraszamy codziennie o godz. 18:00 na msze św.  i procesje eucharystyczne wokół naszego kościoła. Na Boże Ciało i całą oktawę zapraszamy do asysty baldachimu, feretronów i sztandarów, dziewczynki do sypania kwiatków i chłopców do dzwonków a dzieci z kl. III SP w strojach                 I- Komunijnych.

1. W piątek wypadnie święto Nawiedzenia NMP.

1. Od soboty rozpocznie się miesiąc czerwiec – poświęcony Sercu Pana Jezusa. Po zakończonej Oktawie Bożego Ciała nabożeństwa czerwcowe będą przed wieczorną mszą św. o godz. 17:30.

1. W sobotę 1 czerwca, przypadnie Dzień Dziecka. Zapraszamy dzieci do kościoła.

1. Polećmy Matce Najświętszej wszystkie matki…Pod Twoją obronę…