NAJŚWIĘTSZEJ TRÓJCY  –  26 maja 2024

NAJŚWIĘTSZEJ TRÓJCY  –  26 maja 2024

 

  1. W środę od godz. 17:00 będzie spowiedź przed Bożym Ciałem i I sobotą.

 

  1. W najbliższy czwartek wypadnie Uroczystość Bożego Ciała. W tym roku procesja Bożego Ciała wyruszy po mszy św. o 9:00 z parafii Miłosierdzia Bożego do naszego kościoła i zakończy się mszą św. w naszym kościele o godz. 11:30. Porządek mszy św. u nas w Boże Ciało będzie następujący: 6:30, 8:00, 9:15      i na zakończenie procesji 11:30 . Wieczorem nabożeństwo majowe o 17:30  i msza św. o 18:00.

÷   Do kościoła Miłosierdzia Bożego będą wywiezione feretrony, aby je

stamtąd nieść w procesji. Prosimy o przygotowanie feretronów.

÷   Na terenie naszej parafii prosimy o przygotowanie:

III  – ołtarza przy Domu Kultury przez Braci Kapucynów

IV  – ołtarza na rynku przy bloku przez mieszkańców rynku i sąsiadujących ulic.

 

  1. W wieczór Uroczystości Bożego Ciała w Parku Sybiraków na os. Baranówka w Rzeszowie o godz. 19.00 odbędzie się  koncert piosenki religijnej „Jednego Serca, Jednego Ducha„.

 

  1. Przez oktawę Bożego Ciała zapraszamy codziennie o godz. 18:00 na msze św.  i procesje eucharystyczne wokół naszego kościoła. Na Boże Ciało i całą oktawę zapraszamy do asysty baldachimu, feretronów i sztandarów, dziewczynki do sypania kwiatków i chłopców do dzwonków a dzieci z kl. III SP w strojach                 I- Komunijnych.

 

  1. W piątek wypadnie święto Nawiedzenia NMP.

 

  1. Od soboty rozpocznie się miesiąc czerwiec – poświęcony Sercu Pana Jezusa. Po zakończonej Oktawie Bożego Ciała nabożeństwa czerwcowe będą przed wieczorną mszą św. o godz. 17:30.

 

  1. W sobotę 1 czerwca, przypadnie Dzień Dziecka. Zapraszamy dzieci do kościoła.

 

  1. Dzisiaj przed kościołem młodzież oazowa rozprowadza ciasteczka maryjne. Dochód przeznaczony jest na rekolekcje dla młodzieży.

 

  1. Polećmy Matce Najświętszej wszystkie matki…Pod Twoją obronę…
Scroll to Top