PIERWSZA NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU  –  22.02. 2026

PIERWSZA NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU  –  22.02. 2026

 

 

  1. Zapraszamy na gorzkie żale z kazaniem pasyjnym – dzisiaj na godz. 17:00.

 

  1. W piątek o godz. 7.30 Droga Krzyżowa, o 17.00 – droga krzyżowa dla dzieci, bezpośrednio po niej o godz.17:30 msza św. i zaraz po mszy droga krzyżowa dla dorosłych.

Dodatkowo droga krzyżowa o godz. 20.15.

 

  1. W sobotę 28 lutego zapraszamy na mszę św. o 12:00 z okazji 543 Rocznicy Nadania Praw Miejskich. Dalsza część uroczystości od godz.13:15 w Domu Kultury.

 

  1. Przypominamy, że w sobotę o godz. 16:00 kolejne spotkanie w ramach kursu przedmałżeńskiego.

 

5. W zakrystii są już do nabycia baranki wielkanocne Caritas. A przed bocznym ołtarzem jest wystawiony kosz Caritas

 

6. Następna niedziela to I niedziela miesiąca marca. Po mszy św. o godz. 9:15 zmiana tajemnic różańcowych. Składka przeznaczona będzie na seminarium i cele diecezjalne.  Następna niedziela będzie również dniem modlitwy i solidarności z misjonarzami. Zbierana będzie składka do puszek na misje.

 

   7. W następną niedzielę 1 marca w przy kościele Miłosierdzia Bożego ok. godz.12:00 odbędzie się XIV edycja Biegu Tropem Wilczym Pamięci Żołnierzy Wyklętych. Zapisywać się można przez formularz zgłoszeniowy na stronie internetowej UM.

 

8. Również w następną niedzielę w Gnojnicy Woli przy szkole od godz. 9:00 rozpoczną się Powiatowe obchody Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych.

 

9. Kino Jedność w Sędziszowie Młp. zaprasza na film „Najświętsze serce”.  Jest to opowieść o istocie wiary chrześcijańskiej, o miłości Boga, który tak ukochał każdego człowieka, że pozwolił przebić swoje serce na krzyżu. Seanse odbywać się będą w dniach: 27 luty oraz od 1 do 3 marca o godzinie 19:00

Scroll to Top