PIERWSZA NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU – 22.02. 2026
- Zapraszamy na gorzkie żale z kazaniem pasyjnym – dzisiaj na godz. 17:00.
- W piątek o godz. 7.30 Droga Krzyżowa, o 17.00 – droga krzyżowa dla dzieci, bezpośrednio po niej o godz.17:30 msza św. i zaraz po mszy droga krzyżowa dla dorosłych.
Dodatkowo droga krzyżowa o godz. 20.15.
- W sobotę 28 lutego zapraszamy na mszę św. o 12:00 z okazji 543 Rocznicy Nadania Praw Miejskich. Dalsza część uroczystości od godz.13:15 w Domu Kultury.
- Przypominamy, że w sobotę o godz. 16:00 kolejne spotkanie w ramach kursu przedmałżeńskiego.
5. W zakrystii są już do nabycia baranki wielkanocne Caritas. A przed bocznym ołtarzem jest wystawiony kosz Caritas
6. Następna niedziela to I niedziela miesiąca marca. Po mszy św. o godz. 9:15 zmiana tajemnic różańcowych. Składka przeznaczona będzie na seminarium i cele diecezjalne. Następna niedziela będzie również dniem modlitwy i solidarności z misjonarzami. Zbierana będzie składka do puszek na misje.
7. W następną niedzielę 1 marca w przy kościele Miłosierdzia Bożego ok. godz.12:00 odbędzie się XIV edycja Biegu Tropem Wilczym Pamięci Żołnierzy Wyklętych. Zapisywać się można przez formularz zgłoszeniowy na stronie internetowej UM.
8. Również w następną niedzielę w Gnojnicy Woli przy szkole od godz. 9:00 rozpoczną się Powiatowe obchody Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych.
9. Kino Jedność w Sędziszowie Młp. zaprasza na film „Najświętsze serce”. Jest to opowieść o istocie wiary chrześcijańskiej, o miłości Boga, który tak ukochał każdego człowieka, że pozwolił przebić swoje serce na krzyżu. Seanse odbywać się będą w dniach: 27 luty oraz od 1 do 3 marca o godzinie 19:00
