TRZYNASTA NIEDZIELA W CIĄGU ROKU – 30.06. 2024

TRZYNASTA NIEDZIELA W CIĄGU ROKU  –  30.06. 2024

 

  1. Od jutra -1 lipca do 31 sierpnia w dni powszednie nie będzie mszy św. o godz. 6:30.

 

  1. W tym tygodniu wypadną wspomnienia:
    1. W środę św. Tomasza Apostoła
    2. W sobotę bł. Marii Teresy Ledóchowskiej

 

  1. W tym tygodniu wypada I czwartek I piątek i I sobota. W I piątek do chorych kapłan uda się z Najświętszym Sakramentem od godz. 9:00. Okazja do spowiedzi w I czwartek od godz.17:30 a w I piątek od godz.17:00.

                                                                                                                        

  1. W następną niedzielę przez naszą parafię przechodzić będzie Piesza Pielgrzymka Przemyska na Jasną Górę. W Sielcu pielgrzymi będą o godz. 13:00 i tam będą jeść obiad, a w Sędziszowie będą ok. godz. 15. W tym roku odwiedzą Klasztor Kapucynów.

 

  1. W środę – 3 lipca Gmina Sędziszów organizuje obwoźną zbiórkę wielkogabarytowych odpadów komunalnych na parkingu przy nowym cmentarzu i na placu targowym – szczegóły na tablicach ogłoszeń i stronie internetowej UM.
Scroll to Top