ZESŁANIE DUCHA ŚWIĘTEGO  – 19 maja 2021

ZESŁANIE DUCHA ŚWIĘTEGO  – 19 maja 2024

1. Dzisiaj kończy się okres wielkanocny.

1. Jutro, w poniedziałek, (tradycyjnie drugi dzień Zielonych Świąt), obchodzimy święto NMP Matki Kościoła. Msze św. jutro będą odprawiane w porządku świątecznym, czyli o godz. 6:30, 8:00, 9:15 i 10:30 a po południu o godz. 16:00 i 18:00.

1. W czwartek przypadnie święto Jezusa Chrystusa, Najwyższego i Wiecznego Kapłana.

1. W piątek 24 maja zapraszamy na spowiedź kandydatów do bierzmowania, ich rodziców i świadków od godz. 17:00. Po Mszy wieczornej będzie próba.
  2. Bierzmowanie odbędzie się w sobotę 25 maja o godz. 10:00 w naszym kościele.

1. W przyszłą niedzielę będziemy obchodzić uroczystość Najświętszej Trójcy. Składka z niedzieli przeznaczona będzie na cele parafialne.

1. W następną niedzielę w kościele Miłosierdzia o godzinie 1800 odbędzie się koncert organowy z okazji Dnia Matki. Wystąpi prof. Bartosz Patryk Rzyman z Wrocławia

1. Proboszcz zaprasza w sobotę 8 czerwca na krótką pielgrzymkę do Łańcuta, Markowej, Przeworska, Jarosławia, Sieniawy i Leżajska. Wyjazd o godz. 7:00 powrót ok. 17:00. Koszt 50 zł. Zapisy w zakrystii.

1. Fundacja Miłosierdzie, która zbiera środki na budowę Domu Miłosierdzia dla seniorów w Małej zaprasza dzisiaj na Kiermasz przed kościołem.