29 niedziela zwykła – 20.10.2024

1. Rozpoczął się Tydzień Misyjny. Gościmy dzisiaj O. Pawła Wodzienia -misjonarza Werbistę pracującego w Meksyku. Dziękujemy mu za przybliżenie pracy na misjach . Po mszach świętych będzie kiermasz misyjny i zbiórka do puszek na misje w Meksyku.  W tym tygodniu w modlitwie różańcowej modlić się będziemy w intencji misji i misjonarzy, szczególnie pochodzących z naszej diecezji.
  2. Zapraszamy na modlitwę różańcową codziennie na 17:30.

1. We wtorek 22 października wypadnie liturgiczne wspomnienie św. Jana Pawła II.

1. W przyszłą niedzielę przypadnie Uroczystość Rocznicy Poświęcenia Kościoła. Składka przeznaczona będzie na inwestycje parafialne.

1. Przypominamy, że w następną ostatnią niedzielę października w związku ze zmianą czasu będziemy wstawać o godzinę później.

1. Nadal oczekujemy na kandydatów na kościelnego.

1. Dzisiaj, w niedzielę pan Starosta zaprasza na III Powiatowy Dzień Zdrowia do Powiatowego Centrum Edukacji Kulturalnej przy ulicy Mickiewicza 10 w Ropczycach w godzinach od trzynastej do siedemnastej na bezpłatne badania i porady zdrowotne.

1. Komunalka informuje mieszkańców: SĘDZISZÓW MAŁOPOLSKI, BORECZEK, CZARNA SĘDZISZOWSKA, CIERPISZ, RUDA, ZAGORZYCE i SZKODNA, że z czwartku na piątek. w godzinach od 22:00 do 7:00 wystąpią przerwy w dostawie wody.