XXIV Niedziela Zwykła   –  15.09.2023

1. W środę – 18.09 – przypadnie święto św. Stanisława Kostki, patrona polskiej młodzieży. Zapraszamy młodzież na modlitwę do kościoła.
  2. W środę zapraszamy na nowennę do MB Sędziszowskiej a w piątek na nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego.

1. We wtorek i środę dla naszego rejonu w Ropczyckiej Farze odbędzie się peregrynacja Obrazu i Relikwii Błogosławionej Rodziny Ulmów. Szczegóły w gablocie. W szczególności zachęcamy i zapraszamy aby wybrać się indywidualnie lub grupowo na modlitewne czuwanie dla naszego dekanatu przy relikwiach w środę 18 września w godz. 11-13.

1. Pierwsze powakacyjne spotkanie wspólnoty oazowej odbędzie się w piątek  20 września o 16.30 – Oaza Dzieci Bożych, o 18.00 – oaza młodzieżowa Serdecznie zapraszamy także nowych chętnych do wspólnoty Oazowej.

1. W sobotę 21.09 –  święto św. Mateusza, Apostoła i Ewangelisty.
  2. Zapraszamy wszystkie chętne dzieci do udziału w scholii parafialnej. Spotkanie organizacyjne odbędzie się w sobotę 21 września w sali Domu Parafialnego o godzinie 10:00.

1. Dzisiaj po mszach św. będzie zbiórka do puszek na utrzymanie radia Via. Zachęcamy też do słuchania naszego diecezjalnego radia.

1. Proboszcz zaprasza na Pielgrzymkę do Horyńca Zdroju i okolic, z mszą św. w Nowinach Horynieckich – miejscu objawienia MB z cudownym źródełkiem, oraz sanktuarium MB Łaskawej w Lubaczowie – dn. 05.10.2024 (w sobotę).  Wyjazd godz. 7:00, powrót ok. 18:00. Koszt z jednodaniowym obiadem 100 zł. Zapisy w zakrystii.

1. Wójt Gminy Iwierzyce, serdecznie zaprasza mieszkańców Sielca na zebranie wiejskie, które odbędzie się 20 września 2024r. (tj. najbliższy piątek) o godzinie 18:00  w budynku Ochotniczej Straży Pożarnej w Sielcu. Tematami zebrania będą: wybory sołtysa, wybory rady sołeckiej, podział funduszu sołeckiego na rok 2025 oraz sprawy bieżące wsi.”
  2. Wójt Gminy Iwierzyce zawiadamia o przystąpieniu do projektu planu ogólnego gminy, w związku z czym w Urzędzie Gminy lub przez Internet do 15 października można składać wnioski dotyczące prognoz planowanej zabudowy na terenie gminy.