XXVI Niedziela Zwykła   –  29.09.2024

1. W tym tygodniu wypada:
  • W poniedziałek – św. Hieronima
  • We wtorek – św. Teresy od Dzieciątka Jezus
  • W środę- św. Aniołów Stróżów
  • W czwartek- I czwartek miesiąca
  • W piątek- I piątek października i św. Franciszka z Asyżu
  • W sobotę I sobota i św. Faustyny Kowalskiej. W parafii Miłosierdzia Bożego obchodzony będzie odpust ku czci św. Faustyny Kowalskiej.

1. Od wtorku zapraszamy wszystkich na nabożeństwa różańcowe codziennie o godz. 17:30.

1. We wtorek na mszy św. o godz.18:00 będzie błogosławieństwo i rozdanie różańców dzieciom przygotowującym się do I Komunii św.

1. Do skorzystania ze spowiedzi zapraszamy w czwartek od 17:30 a w piątek od godz. 17:00. W I piątek odwiedziny chorych z Komunią św. od godz. 8:00.

1. W przyszłą niedzielę po mszach św. zbiórka do puszek – jako jesienna pomoc dla WSD w Rzeszowie.

1. proboszcz dziękuje za modlitwę, ofiary mszy św. i kondolencje z powodu śmierci mamy.

1. Przewodnicząca Osiedla Śródmieście w Sędziszowie Młp. serdecznie zaprasza na zebranie mieszkańców Osiedla Środmieście, które odbędzie się w najbliższy piątej tj.4 października o godz.17.30 w sali Szkoły Podstawowej nr 2 w Sędziszowie Młp. przy ul. Maciąga 3.