Niedziela Zmartwychwstania – 31.03.2024 r.

1. Serdecznie dziękujemy za wspólnie przeżyte Uroczystości Wielkiego Tygodnia i Zmartwychwstania Pańskiego wszystkim parafianom – a w szczególności tym, którzy włożyli swoje zaangażowanie i pracę w przygotowanie kościoła i litugii:
  • Kapłanom i wszystkim, którzy pomagali przygotować Ciemnicę i Boży Grób,
  1. Grażynie z mężem, Panu Kościelnemu i Organiście, sprzątającym, Liturgicznej Służbie Ołtarza, Strażakom i asyście.
  • Bóg zapłać grupom apostolskim za prowadzenie adoracji.
  • Bóg zapłać za ofiary na kwiaty
  • Bóg zapłać za święconkę z Sielca i z dzielnicy Wolicy Ługowej.
  • Bóg zapłać ofiarodawcom za dary w naturze i pieniężne na parafialny Caritas.
  1. Dla całej parafii otrzymaliśmy życzenia świąteczne od naszych księży biskupów, od Seminarium Duchownego, od Caritas Diecezji Rzeszowskiej, władz samorządowych, polityków, szkół i innych instytucji.

1. Jutro – Poniedziałek Wielkanocny – msze św. jak w niedzielę i dodatkowo msza św. chrzcielna o godz.13:00. Składka jutrzejsza będzie przeznaczona na utrzymanie katolickich uczelni w naszym kraju.

1. Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy pełnych Bożej łaski, duchowej radości i pokoju Świąt Zmartwychwstania Pańskiego oraz radosnego świętowania z najbliższymi. Chrystus zmartwychwstał. Alleluja!