PONIEDZIAŁEK WIELKANOCNY – 1 kwietnia 2024

PONIEDZIAŁEK  WIELKANOCNY  –  1 kwietnia 2024

1. Liturgiczny okres Wielkanocy będzie trwał aż do Zesłania Ducha Świętego.

1. W środę zapraszamy na nowennę do MB Sędziszowskiej o godz. 17:30 a w piątek o godz. 17:30 na Koronkę do Bożego Miłosierdzia.

1. W tym tygodniu przypadnie pierwszy czwartek, piątek i pierwsza sobota miesiąca. Jeśli ktoś jeszcze potrzebuje spowiedzi zapraszamy w piątek od 17:30. W I piątek chorzy będą odwiedzani z Komunią św. od godz. 9:00,

1. Z racji oktawy Wielkanocy w najbliższy piątek nie obowiązuje post od pokarmów mięsnych.

1. Przyszła niedziela kończy oktawę Wielkanocy. To tak zwana niedziela przewodnia lub biała, a z ustanowienia Kościoła Niedziela Miłosierdzia Bożego rozpoczynająca Tydzień Miłosierdzia. W parafii Miłosierdzia Bożego odpust. Ks. proboszcz Krzysztof Gac zaprasza na godzinę 11:00.

1. W niedzielę Miłosierdzia skarbonki Caritas z odłożonymi pieniążkami proszę złożyć do kosza przed bocznym ołtarzem. Składka z niedzieli przeznaczona będzie na Caritas Diecezjalne.