SZÓSTA NIEDZIELA WIELKANOCY   –  05 maja 2024

SZÓSTA NIEDZIELA WIELKANOCY   –  05 maja 2024

 

 

  1. Zapraszamy na nabożeństwa majowe codziennie o godz. 17:30.

 

  1. W szóstym tygodniu Wielkanocy w poniedziałek, wtorek i środę przed uroczystością Wniebowstąpienia Pańskiego przypadają tradycyjnie trzy kolejne dni modlitw o dobre urodzaje i za kraje głodujące. W tych dniach na rozpoczęcie nabożeństwa majowego o godz. 17:30 będziemy odprawiać procesje błagalne do krzyża misyjnego na placu kościelnym. Zapraszamy.

 

  1. We wtorek na godz. 13:30 zapraszamy na Mszę św. dziękczynną z okazji inauguracji nowej kadencji Rady Miejskiej i Burmistrza Sędziszowa Młp.

 

  1. We wtorek, środę i czwartek odbędą się próby dzieci I – Komunijnych.

 

  1. W środę wypadnie Uroczystość św. Stanisława BM patrona Polski.

 

  1. W piątek rozpoczyna się nowenna przed Zesłaniem Ducha Świętego. Zapraszamy szczególnie młodzież, która przygotowuje się do przyjęcia sakramentu bierzmowania na majówki, nowenny i msze św.

 

  1. W sobotę spowiedź dla dzieci i ich rodzin przed I Komunią św. będzie w godz. 8:00 – 9:00.

 

  1. W przyszłą niedzielę przypadnie uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.
  2. W następną niedzielę o godz. 10:30 i 12:00 odbędzie się w naszej parafii Uroczystość I Komunii Św. Proszę pozostawić na tych mszach św.  wolne ławki w nawie głównej dla rodziców dzieci I Komunijnych. 
  3. Parafia w Czarnej Sędziszowskiej wraz z Diakonią Muzyczną zapraszają na koncert uwielbienia, który odbędzie się w następną niedzielę 12 maja o godz. 18:30 na przykościelnym parkingu. W trakcie koncertu będzie można usłyszeć świadectwa działania Boga w codziennym życiu; koncert zakończy się wspólnym czuwaniem modlitewnym.
Scroll to Top