XXI Niedziela Zwykła  –  25 sierpnia 2024 r.

1. W TYM TYGODNIU PATRONUJĄ NAM:
    • W poniedziałek – Matka Boża Częstochowska,
    • We wtorek – św. Monika
    • We środę – św. Augustyn
    • W czwartek – św. Jan Chrzciciel

1. Za tydzień 1 września przypadnie 85 rocznica wybuchu II wojny światowej. Zachęcamy do modlitwy o pokój w świecie.

1. Następna niedziela, to pierwsza niedziela miesiąca września. Po mszy św. o godz. 9:15 zmiana tajemnic różańcowych.. Składka niedzielna będzie na Seminarium Duchowne.
  2. Zachęcamy dzieci i młodzież do skorzystania z sakramentu spowiedzi przed i w czasie mszy w następną niedzielę przed rozpoczęciem roku szkolnego.

1. Z otwartym sercem przyjmujemy nowego wikariusza – ks. Tomasza Rusyna – i polecamy go Waszej modlitwie.

1. Dzisiaj w parafii MB Częstochowskiej – Oś. Borek Wielki – obchodzony jest odpust – a od godziny 15:00 do 22:00 Parafia NMP Częstochowskiej  zaprasza na II Parafialny Piknik Rodzinny.

1. Burmistrz Sędziszowa Małopolskiego informuje, że w następną niedzielę – 1 września w każdym sołectwie i osiedlu przeprowadzone zostaną bezpośrednie i powszechne wybory na sołtysów i przewodniczących osiedli. Głosowanie odbędzie się w dotychczasowych lokalach w godz: 8-16. Proszę zabrać ze sobą dowód osobisty.